Mediacje i Komunikacja bez przemocy

Mediacje i Komunikacja bez przemocy

„Szkoła Myślenia Pozytywnego – Komunikacja bez przemocy i Mediacje w szkole” to kompleksowy projekt rozwijania kompetencji nauczycieli, dyrektorów, rodziców oraz młodzieży w zakresie Komunikacji bez przemocy i mediacji. W tym celu stworzyliśmy pierwszą, kompleksową oraz interaktywną platformę e-learningową, dzięki której odbiorcy mieli możliwość skorzystania z pełnych szkoleń online w zakresie podstawowym i rozszerzonym.

W 2020 roku zaangażowanie całego naszego zespołu sprawiło, że w krótkim okresie udało nam się stworzyć profesjonalne i angażujące materiały szkoleniowe oraz dotrzeć do ogromnej grupy odbiorców w całej Polsce. Program okazał się dużym sukcesem, a placówki edukacyjne w niego zaangażowane chcą dalej korzystać z dostępnych materiałów oraz w pełni wdrażać założenia Komunikacji bez przemocy i mediacji. Wsparciem z zakresu mediacji objęliśmy 9000 osób, natomiast w obszarze Komunikacji bez przemocy w szkoleniach online wzięło udział 16 000 osób.

Program to nie tylko szkolenia, ale również rozbudowane wsparcie dla placówek w postaci superwizji, konsultacji specjalistycznych i mentoringów. Odbiorcy mogą skorzystać z video-wykładów, filmików instruktażowych, interaktywnych filmów „Wybierz własną ścieżkę”, infografik, algorytmów, podcastów itp.

Planujemy realizację kolejnych, rozszerzonych cyklów szkoleniowych w 2021 roku. Wszystkie osoby zainteresowane tematem mogą wciąż skorzystać ze szkoleń podstawowych na platformie. 

 

Lokalizacja:
Cała Polska
Nabór:
Planowany na koniec 2021
Strona programu:
nvcwszkole.pl
Date:
Top
cześć! to my!
Najbardziej
pozytywna fundacja w Polsce
Zmieniamy sposób myślenia o edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Czekamy na kontakt od Ciebie!

ADRES KORESPONDENCYJNY
ul. Korkowa 119/123, 04-519 Warszawa

KONTAKT MAILOWY
kontakt@instytutep.pl

SOCIAL MEDIA